Верифікований профіль
1
Місяць досвіду
4
Тижні на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж квартир (5)

  • Domus
    70 000 $
    1 458 $/м²

    Варненська вул., 29

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Скай Сіті
    1 кімната
    48 / 30 / 10 м²
    поверх 8 з 24
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Скай Сіті»! Черемушки. Новий ремонт! 8 поверх Загальна площа: 48 м² Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Розташована на перетині вулиць Інглезі та Варненська, на межі двох найбільш затребуваних районів — Черемушки та Таїрова, поруч із ТРЦ «Сіті Центр». Зручна транспортна розв'язка в усі райони міста, поблизу знаходяться парк Горького, ринок «Черемушки», ТРЦ «Сіті Центр», ринок «Успіх», магазини, школи, дитячі садки та медичні установи. Поруч вулиці: Космонавтів, Генерала Петрова, Інглезі, проспект Небесної Сотні.
    Рієлтор
  • Domus
    67 000 $
    1 595 $/м²

    Краснова вул., 1-А

    1 кімната
    42 / 30 / 10 м²
    поверх 20 з 24
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам нову 1-кімнатну квартиру в ЖК «63 Перлина». Вид на море та іподром! Новий ремонт. Найкраща ціна на ринку! Аналогів немає! Загальна площа: 42 м². Бізнес-клас. Закрита територія, що охороняється. Підземний паркінг. Сучасні холи. Власна служба безпеки та експлуатації. Броньовані двері. Сучасні дитячі майданчики. Комплекс «Кадорр Сіті» / Kadorr City розташований на вулиці Краснова. Зручне розташування за 3 км від центру міста. До пляжів та розваг Аркадії — всього 10 хвилин за кермом.
    Рієлтор
  • Domus
    71 000 $
    1 732 $/м²

    Краснова вул., 1-А

    1 кімната
    41 / 30 / 10 м²
    поверх 6 з 24
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «61 Перлина»! Будинок зданий! Балкон! 6 поверх Загальна площа: 41 м² Правильне квадратне планування. Багато світла. Новий ремонт. З балконом! Під'їзди та холи як у дорогих готелях. Безпека — охорона, камери, закриті двори. Зони відпочинку з фонтанами. Дитячі майданчики, спортивні зони, зони для вигулу собак. Усе поруч — магазини, кафе, спортзали та паркінг прямо в будинку. Зручне розташування за 3 км від центру міста. До пляжів та розваг Аркадії — лише 10 хвилин за кермом. Квартири від Kadorr — це зручно для життя та вигідно для здачі в оренду.
    Рієлтор
  • Domus
    76 000 $
    1 810 $/м²

    Краснова вул., (65 перлина)

    1 кімната
    42 / 30 / 10 м²
    поверх 3 з 24
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК 65 Перлина! Краснова. Будинок зданий. 3-й поверх Загальна площа: 42 м² • кухня-студія та спальня • всі необхідні меблі та техніка • вихід на балкон • євроремонт Закрита територія, що охороняється. Підземний паркінг. Сучасні холи. Власна служба безпеки та експлуатації. Сучасні дитячі майданчики. Комплекс Кадорр Сіті / Kadorr City розташований на вулиці Краснова. Зручне розташування за 3 км від центру міста. До пляжів та розваг Аркадії — лише 10 хвилин за кермом.
    Рієлтор
  • Domus
    66 000 $
    1 610 $/м²

    Краснова вул., (67 перлина)

    1 кімната
    41 / 30 / 10 м²
    поверх 7 з 24
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Будинок здано! З ремонтом! 7 поверх Загальна площа: 41 м² Приморський район. Квартира з ремонтом, кухонні меблі, готовий санвузол. Закрита територія, що охороняється. Підземний паркінг. Сучасні холи. Власна служба безпеки та експлуатації. Броньовані двері. Сучасні дитячі майданчики. Комплекс Кадорр Сіті / Kadorr City розташований на вулиці Краснова. Зручне розташування за 3 км від центру міста. До пляжів та розваг Аркадії — лише 10 хвилин за кермом.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.